شاخه ها
آمار سایت

کتاب مجموعه مدیریت اجرایی(چاپ پنجم))

کتاب مجموعه مدیریت اجرایی(چاپ پنجم))
کتاب مجموعه مدیریت اجرایی(چاپ پنجم))
162,000 ریال با احتساب ماليات
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 4 عدد
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

 

امکان حضور داوطلبان از تمامي رشته‌ها اعم از فني مهندسي، علوم پايه، انساني و ... در رشته‌هاي مجموعة مديريت اجرايي (مديريت اجرايي، MBA و مديريت امور شهري) سبب شد تا اين رشته جاي خود را به خوبي در ميان مديران باز کند.

گستردگي طيف داوطلبان حضور در آزمون اين رشته که عموماً از رشته‌اي غير از مديريت‌اند، ايجاب مي‌کند که منابع مشخصي در اختيار اين داوطلبان باشد. مجموعة حاضر در پي پاسخگويي به اين نياز گردآوري و تدوين شده است. نگارندگان که خود در رشته‌هاي مختلف علوم انساني، فني مهندسي و علوم پايه تحصيل نموده‌اند چاپ اول اين کتاب را در سال 1381 منتشر و براساس نيازسنجي داوطلبان تصميم به ويرايش اساسي اين کتاب در چاپ ششم گرفتند. ويراست دوم که براساس آخرين تغييرات آزمون کارشناسي ارشد مجموعة مديريت اجرائي پس از 5 دوره چاپ اين کتاب صورت گرفته است شامل دو جلد مي‌باشد.

جلد اول آن شامل دو بخش مي‌باشد.بخش اول شامل چهار فصل به چکيده‌اي از مباحثي که طبق آخرين تصميم‌گيريهاي متوليان امر سنجش در آزمونهاي ورودي کارشناسي ارشد مديريت اجرايي مورد سؤال قرار مي‌گيرند، پرداخته و بخش دوم با هدف گردآوري مجموعه سؤالهاي آزمون کارشناسي ارشد و پاسخگويي به آنها نگارش يافته است و شامل حل تشريحي 4 دوره آزمون از سالهاي 85-1382 مي‌باشد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

clear-bug-div
معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.
واحد پول